EKSL jalgpalli finaaltuur - Uudised ja teated - Jõgevamaa Gümnaasium

Jalgpalli finaalturniir | Viljandi Gümnaasium

Meie tegemised jaanuaris | Viljandi Jakobsoni Kool

Rimi jalgpalli osavusfestivalidel algab neljas hooaeg | Jalgpall | ERR

Tamsalu ja Rakvere vutipoistele koolispordi liidu hõbemedalid - Sport -  Virumaa Teataja
Tamsalu ja Rakvere vutipoistele koolispordi liidu hõbemedalid - Sport - Virumaa Teataja

Kiidusõnad! EKSL 6. - 9. klasside rahvaliiga jalgpallis III koht! | Aruküla  Põhikool
Kiidusõnad! EKSL 6. - 9. klasside rahvaliiga jalgpallis III koht! | Aruküla Põhikool

Kalender
Kalender

EKSL finaalvõistlus jalgpallis – Lümanda Põhikool

Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi  jalgpalli rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu  Hansa Kool III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven  Beier Andreas Junkin
Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi jalgpalli rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu Hansa Kool III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven Beier Andreas Junkin

Uudised - Vaata EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli meistriliiga ajakava!

Põlva Kooli noored edukad EKSL jalgpalli rahvaliigas - Varade publitseerija

Kalender
Kalender

Ragnar Klavan: kehva pallipuute korral on vastaste ründaja kohe jaol -  Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Ragnar Klavan: kehva pallipuute korral on vastaste ründaja kohe jaol - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Uudised

Klavan: kehva puute korral on vastane kohe jaol - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Klavan: kehva puute korral on vastane kohe jaol - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jõgevamaa Gümnaasium - Reedel, 9.oktroobril Eesti Koolispordi  Liidu10.-12.kl.noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel saavutas  esikoha Nõo Reaalgümnaasium, II koha saavutasid Värska Gümnaasiumi ning III  koha Jõgevamaa Gümnaasiumi noormehed ...
Jõgevamaa Gümnaasium - Reedel, 9.oktroobril Eesti Koolispordi Liidu10.-12.kl.noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel saavutas esikoha Nõo Reaalgümnaasium, II koha saavutasid Värska Gümnaasiumi ning III koha Jõgevamaa Gümnaasiumi noormehed ...