البارود القطع الدعم võrkpall viljandi metall سطح المظهر الخارجي سريع قاعدة البيانات

Viljandi Metall jõudis poolfinaali - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Viljandi Metall jõudis poolfinaali - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Viljandi Metall astus esimese sammu neljanda järjestikuse meistritiitli  suunas
Viljandi Metall astus esimese sammu neljanda järjestikuse meistritiitli suunas

Naiste võrkpallikarika võitis Viljandi Metall - Võrkpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Naiste võrkpallikarika võitis Viljandi Metall - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Viljandi Metall – Võrkpall24.ee

Võrkpall – Vikipeedia

Viljandi mängis eduseisu maha, aga asus lõpuspurdiga pronksiseeriat juhtima  | Võrkpall | ERR
Viljandi mängis eduseisu maha, aga asus lõpuspurdiga pronksiseeriat juhtima | Võrkpall | ERR

FOTOD: Naiste karikavõitjaks krooniti Viljandi Metall - Delfi Sport

MTÜ SK VilVol - Teisipäeval 17.11 kell 19.30 kohtusid Viljandi Spordihoones Viljandi  Metall ja Gerardo´s Toys Neemeco. Võitja selgitati välja kolme geimiga -  25:23, 25:23, 25:22 geimivõitudega jäi võit koju. Mäng oli
MTÜ SK VilVol - Teisipäeval 17.11 kell 19.30 kohtusid Viljandi Spordihoones Viljandi Metall ja Gerardo´s Toys Neemeco. Võitja selgitati välja kolme geimiga - 25:23, 25:23, 25:22 geimivõitudega jäi võit koju. Mäng oli

Viljandi Metall võitis neljanda järjestikuse meistritiitli - Võrkpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Viljandi Metall võitis neljanda järjestikuse meistritiitli - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Viimsi ja Viljandi jõudsid kolme kindla võiduga finaali | Võrkpall | ERR

Viljandi Metall saavutas neljanda järjestikuse Eesti meistritiitli! - Delfi  Sport
Viljandi Metall saavutas neljanda järjestikuse Eesti meistritiitli! - Delfi Sport

Viljandi Metall tunnistas Tartu Ülikool/Bigbanki paremust - Eesti Võrkpalli  Liit
Viljandi Metall tunnistas Tartu Ülikool/Bigbanki paremust - Eesti Võrkpalli Liit

VÕIMAS! Viljandi Metall krooniti neljandat aastat järjest Eesti meistriks

Viljandi Metall jõudis meistritiitlist võidu kaugusele, Eeden võitis  esimese pronksimängu - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised  Eestist ja välismaalt
Viljandi Metall jõudis meistritiitlist võidu kaugusele, Eeden võitis esimese pronksimängu - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Viljandi Metall sai kodus 3:0 võidu LiigaEura üle | Võrkpall | ERR

JÄRELVAADATAV ⟩ Kaasahaarava võrkpalli pronksiseeria otsutavas vaatuses  murdis Audentes maha Viljandi - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
JÄRELVAADATAV ⟩ Kaasahaarava võrkpalli pronksiseeria otsutavas vaatuses murdis Audentes maha Viljandi - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti naiste MV võrkpallis 3.-4. koha 4.mäng

TÄISPIKKUSES | Rae spordikool alistas naiste meistriliigas seni võiduta  Viljandi - Delfi Sport
TÄISPIKKUSES | Rae spordikool alistas naiste meistriliigas seni võiduta Viljandi - Delfi Sport

Viljandi Metall jätkab pärast pikka pausi võidulainel - Paberleht -  Tasuline - Sakala
Viljandi Metall jätkab pärast pikka pausi võidulainel - Paberleht - Tasuline - Sakala

Viljandi Metall sai Soome-Eesti ühisliigas järjekordse kaotuse | Võrkpall |  ERR
Viljandi Metall sai Soome-Eesti ühisliigas järjekordse kaotuse | Võrkpall | ERR

Viljandi Metall tugevdab ridu Eesti parimaks valitud võrkpalluri ja veel  mitme nimeka mängijaga - Paberleht - Tasuline - Sakala
Viljandi Metall tugevdab ridu Eesti parimaks valitud võrkpalluri ja veel mitme nimeka mängijaga - Paberleht - Tasuline - Sakala

Viljandi Metall võttis avamängus kindla võidu - Võrkpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Viljandi Metall võttis avamängus kindla võidu - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt