Home

الشرق لا يتحرك المفوضية poolajad jalgpall مثير بصمة تعاطف، عطف

KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt  meistritiitli
KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt meistritiitli

Eesti naised kaotasid Põhja-Iirile teise poolajaga - Jalgpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti naised kaotasid Põhja-Iirile teise poolajaga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa  mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada |  Jalgpall | ERR
Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada | Jalgpall | ERR

Õhtuleht Jalgpall - Markus Jürgenson räägib tänases "Kolmandas Poolajas"  (hetkel) töötu jalgpalluri elust. Teisteks teemadeks muidugi Ragnar Klavan  ja FIFA. http://sport.ohtuleht.ee/781557/kolmas-poolaeg-klavanit-ja-liverpooli-ootab-lahing-voimsa-man  ...
Õhtuleht Jalgpall - Markus Jürgenson räägib tänases "Kolmandas Poolajas" (hetkel) töötu jalgpalluri elust. Teisteks teemadeks muidugi Ragnar Klavan ja FIFA. http://sport.ohtuleht.ee/781557/kolmas-poolaeg-klavanit-ja-liverpooli-ootab-lahing-voimsa-man ...

Tammik võidust Kalevi üle: esimene poolaeg oli rabe (Traublum: sel aastal  jääb pigem kolmas koht) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Tammik võidust Kalevi üle: esimene poolaeg oli rabe (Traublum: sel aastal jääb pigem kolmas koht) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

KOLMAS POOLAEG“ | Kommunikatsioon Eesti jalgpallis peab paranema!

Teised poolajad tõid võidud Watfordile ja Southamptonile - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Teised poolajad tõid võidud Watfordile ja Southamptonile - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Ungari-Eesti: 1. poolaeg | Jalgpall | ERR

Neemelo võidu võtmest: teised poolajad ongi meil paremad - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Neemelo võidu võtmest: teised poolajad ongi meil paremad - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

98. osa: Gibraltaril pallinud Alen Stepanjan: alguses tundus

Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli?  on Apple Podcasts
Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli? on Apple Podcasts

Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga  erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati  tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga  täielikult
Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga täielikult

KOLMAS POOLAEG: kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane  jalgpall Inglismaal
KOLMAS POOLAEG: kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane jalgpall Inglismaal

Õhtuleht Jalgpall - Õhtulehe jalgpallisaate Kolmas poolaeg auhinnamängu ja  ühtlasi kaks pääset tänasele jalgpallimängule võitsid: Jaanus Aas Kert  Rannu Palju õnne ja ilusat elamust. Aitame Eesti jalgpallikoondise võidule!  | Facebook
Õhtuleht Jalgpall - Õhtulehe jalgpallisaate Kolmas poolaeg auhinnamängu ja ühtlasi kaks pääset tänasele jalgpallimängule võitsid: Jaanus Aas Kert Rannu Palju õnne ja ilusat elamust. Aitame Eesti jalgpallikoondise võidule! | Facebook

Sander Puri poolaeg oli võidukas, lõpuks viik | Jalgpall | ERR

BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0  võidu Eesti üle - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0 võidu Eesti üle - Delfi Sport

NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid  keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu
NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu

Holland võitis väravaterohke teise poolajaga Ukrainat | Jalgpalli EM | ERR

Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta |  Jalgpall | ERR
Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta | Jalgpall | ERR

KOLMAS POOLAEG | Kuidas angiin andeka jalgpalluri näitlejaks muutis

Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki  meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem  Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja
Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja

Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Madridi Atletico sai viimase vooru teise poolajaga edasipääsupileti kätte |  Jalgpall | ERR
Madridi Atletico sai viimase vooru teise poolajaga edasipääsupileti kätte | Jalgpall | ERR