Uudised

Tüdrukute jalgpalli Balti turniir algas Eesti jaoks positiivselt - Delfi  Sport
Tüdrukute jalgpalli Balti turniir algas Eesti jaoks positiivselt - Delfi Sport

Jalgpalligrupp | Inglismaal käivad asjad kiiresti | Facebook

Tüdrukud kõmmutasid leedulannadele kolm ja lõpetasid Balti turniiri  hõbedaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Tüdrukud kõmmutasid leedulannadele kolm ja lõpetasid Balti turniiri hõbedaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Balti turniiril prioriteet, mäng Soomega lükkub aasta võrra - Soccernet.ee  - Jalgpall luubi all!
Balti turniiril prioriteet, mäng Soomega lükkub aasta võrra - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Meeste koondise Balti turniiri kohtumised toimuvad juunis - Uudised

Cristiano Ronaldo 109: Portugali äss on väravatega enim kurvastanud Leedu  ja Rootsi koondiseid, Eesti jagab edetabelis 8. kohta - Spordimees.ee
Cristiano Ronaldo 109: Portugali äss on väravatega enim kurvastanud Leedu ja Rootsi koondiseid, Eesti jagab edetabelis 8. kohta - Spordimees.ee

Balti turniir jätkub Eesti ja Soome vaheliste mängudega | Jalgpall | ERR

Balti liiga alustab sel nädalal - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kas Eesti koondis saab lõpuks selle neetud Balti kausi kätte või ei saa? -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kas Eesti koondis saab lõpuks selle neetud Balti kausi kätte või ei saa? - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall sai 110-aastaseks - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti jalgpall sai 110-aastaseks - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Balti liiga mäng Eesti - Läti kolitakse Pärnust Tallinnasse | Jalgpall | ERR

Balti turniiri võidust unistav Eesti on enda jaoks haruldases olukorras -  Spordijutud.com
Balti turniiri võidust unistav Eesti on enda jaoks haruldases olukorras - Spordijutud.com

Karmid otsused: juunikuine koondisteaken jääb ära, Balti turniir lükatakse  edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Karmid otsused: juunikuine koondisteaken jääb ära, Balti turniir lükatakse edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Balti jalgpallinädal algab Leedus ja kulmineerub Eestis - Uudised

Eesti paremikku ootab ees jalgpalli U-15 Balti liiga teine voor | Jalgpall  | ERR
Eesti paremikku ootab ees jalgpalli U-15 Balti liiga teine voor | Jalgpall | ERR

Järgmisel nädalal selgub Balti turniiri võitja e-jalgpallis | Jalgpall | ERR

Eesti mängib Balti turniiri ihaldatud võidukarika nimel naabritega juunis -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Eesti mängib Balti turniiri ihaldatud võidukarika nimel naabritega juunis - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti kohtub Balti turniiri poolfinaalis Lätiga | Jalgpall | ERR

pooleli HD wallpapers

Balti jalgpall Euroopa põhjamudas. Mis toimub Lätis ja Leedus? - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Balti jalgpall Euroopa põhjamudas. Mis toimub Lätis ja Leedus? - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Balti jalgpallinädal algab Leedus ja kulmineerub Eestis | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Balti jalgpallinädal algab Leedus ja kulmineerub Eestis | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Eesti jalgpall - Eesti - Leedu U-19 koondiste matši parimaks mängijaks  tunnistati Leedu poolelt Lukas Lidakevicius. Auhinna andis Viljandis üle  kohalik vutilegend Urmas Kirs. | فيسبوك
Eesti jalgpall - Eesti - Leedu U-19 koondiste matši parimaks mängijaks tunnistati Leedu poolelt Lukas Lidakevicius. Auhinna andis Viljandis üle kohalik vutilegend Urmas Kirs. | فيسبوك

Jalka (juuni 2021) by Jalka - Issuu

Jalgpalliliit taotles fännide jaoks Eesti koondise Balti turniiri mänguks  eriluba - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
Jalgpalliliit taotles fännide jaoks Eesti koondise Balti turniiri mänguks eriluba - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

HÄSTI! Eesti alustas Balti turniiri võiduga Leedu üle

Balti turniiril lisaaega ei tule, viigi korral lüüakse kohe penalteid |  Jalgpall | ERR
Balti turniiril lisaaega ei tule, viigi korral lüüakse kohe penalteid | Jalgpall | ERR